Comunicat incheiere perioada de primire a studiilor pentru CONSTANT – 04.04.2016

Stimați Participanți,

Dorim să vă mulțumim pentru interesul manifestat față de conferința studențească CONSTANT 2016 și pentru înscrierea dumneavoastră în cadrul acestui eveniment științific ce se va desfășura la Universitatea „Nicolae Titulescu” din București, în perioada 22-23 aprilie 2016.

Acest mesaj are rolul de a va face cunoscut, sau de a va reaminti, faptul că, nu se mai pot primi studii pe adresa CONSTANT!

Aşadar primirea studiilor la conferință s-a încheiat!

În concluzie, va rugam insistent, sa nu mai expediați studii deoarece acestea nu vor mai fi luate în considerare.

Studenții ale căror studii au fost deja confirmate de profesorii coordonatori să verifice site-ul CONSTANT întrucât în cursul zilei de vineri, 8 aprilie 2016 vom afișa programul Conferinței.

Dacă semnalați greșeli în program, vă rugăm să ne anunțați în maxim 24 de ore de la afișare pe adresa: constant@univnt.ro.

Cu deosebită considerație,
Lect. univ. dr. Elena Ștefan