Invitaţie participare Sesiune Internaţională de Comunicări Ştiinţifice Studenţeşti, Târgu Jiu, 15-17 noiembrie 2013

Stimaţi Studenţi,

Facultatea de Relaţii Internaţionale, Drept şi Ştiinţe Administrative din Universitatea „Constantin Brâncuşi” din Târgu Jiu în colaborare cu Liga Studenţilor din Universitatea „Constantin Brâncuşi” au deosebita onoare de a vă invita să participaţi în perioada 15 – 17 Noiembrie 2013 la a V-a ediţie a Sesiunii Intenaţionale de Comunicări Ştiinţifice Studenţeşti „LEGE SAPERE AUDE!”. Sesiunea este dedicată studenţilor de la nivel de licenţă şi masterat a facultăţilor cu profil social din ţară şi din străinătate.

Participanţii au posibilitatea de a-şi prezenta activităţile/lucrările ştiinţifice în următoarele domenii:
1. Drept Public
2. Drept Privat
3. Drept International şi European

Termenul limită pentru trimiterea fişei de înscriere este 30 octombrie 2013, iar data limită pentru trimiterea lucrării in extenso si confirmarea participării este 05 noiembrie 2013.

CONTACTE:
Coordonatori principali:
– Ciorei Mihaela Andreea, tel.: 0761.685.915
E–mail: mihaela_ciorei@yahoo.com
– Moşoi Ştefan Cristian, tel.: 0764.527.537
E–mail: stefan.mosoi@yahoo.com

Coordonatori:
– Ciorei Mihaela Andreea, (tel. 0761.685.915)
E–mail: mihaela_ciorei@yahoo.com
– Mergea Alin (tel. 0766.479.300)
E–mail: alin.mergea@yahoo.com

Pentru mai multe informaţii puteţi accesa site-ul: www.lsucb.ro/legesapereaude/ sau puteţi trimite întrebările dumneavoastră  la adresele de e-mail de mai sus.

Succes!